![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409036033_664741465836794_5302289025349867459_n.jpg)
8 грудня 2023 року Державне агентство водних ресурсів України провело другу онлайн-зустріч з фахівцями лабораторій щодо обговорення питань роботи в системі “Є-моніторинг”.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409025695_664741519170122_4854797073115291111_n.jpg)
Участь у другому онлайн-навчанні взяли начальник та фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409026762_664741489170125_4237169056714224977_n.jpg)
Під час зустрічі обговорили питання щодо подальшого наповнення довідників системи: створення акту відбору проб, внесення результатів випробувань зразків поверхневих вод в електронному вигляді в єдину онлайн платформу «Є-моніторинг» та створення протоколу випробувань.