![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320217770_898792201286242_576935313462621288_n.jpg)
15 грудня в.о.начальника Дністровсього БУВР Віталій Андрійчук взяв участь у черговому онлайн засіданні Басейнової ради Пруту та Сірету.
На засіданні учасники Басейнової ради заслухали інформацію про основні проблемні питання в суббасейнах річок Прут та Сірет, які можна вирішувати шляхом залучення міжнародної технічної допомоги.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320224120_1878689665816033_5293171699001048057_n.jpg)
Також учасникам засідання доповіли про розробку окремих елементів Плану управління річковими суббасейнами Пруту та Сірету в 2022 році та заплановані подальші кроки в цьому напрямку на наступний рік. Разом з тим, заслухали інформацію про результати інвентаризації водних об’єктів на території Чернівецької та Івано-Франківськівської областей та про басейнову систему і стан ландшафту річки Сірет.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/320591672_1334795797344499_9000181254749754632_n.jpg)
На завершення заходу Басейновою радою Пруту та Сірету було затверджено План роботи Ради на 2023 рік.