![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/239953774_3021019031451961_2391244567627136489_n.jpg)
Сьогодні, 20 серпня, відбулися урочисті збори колективу Дністровського басейнового управління водних ресурсів, присвячені 30-й річниці Незалежності України.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240115209_3021018961451968_5277643923661460783_n.jpg)
Начальник управління Роман Михайлюк привітав колег з найбільшими національними святами – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Очільник БУВРу наголосив на тому, що кожен член команди водогосподарників Прикарпаття, виконуючи професійні обов’язки, вносить свій особистий вклад у майбутнє нашої країни, та побажав бути рішучими, впевненими у собі та амбітними фахівцями своєї справи.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/239945007_3021019224785275_5075724898891512519_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240113967_3021019321451932_4689143184094676503_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240121465_3021019461451918_889629169129448924_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240169054_3021019538118577_581277618708487843_n.jpg)
З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України, за багаторічну, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу Івано-Франківської області, найкращих працівників управління нагороджено почесними грамотами.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/240121405_3021019601451904_3319202149540227455_n.jpg)