![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0364.jpg)
Заступниця начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин та працівники управління взяли участь в церемонії підняття Державного прапора та у флешмобі з розгортання найбільшого синьо-жовтого стяга в середмісті Івано-Франківська.
Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо данину пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв’язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/IMG_0359.jpg)