![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/410491110_666782138966060_3266709515490402937_n.jpg)
12 грудня 2023 року в онлайн-режимі відбулися установчі збори заінтересованих сторін щодо формування нового складу басейнової ради Пруту та Сірету на період 2023-2028 років.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/410326193_666782168966057_4092848129168347816_n.jpg)
Участь у засіданні взяв в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409673089_666782128966061_750397750004656180_n.jpg)
Під час засідання присутні розглянули ряд важливих питань. Зокрема, щодо формування складу басейнової ради Пруту та Сірету, обрання голови басейнової ради та його заступника, утворення секретаріату басейнової ради тощо.