![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409756831_667134212264186_445217814369496587_n.jpg)
Начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР Марія Засідко взяла участь у засіданні круглого столу, організованого ГО «Інноваційний університет» на тему: «Презентація результатів досліджень проєкту «Відродження естетико-екологічних функцій малих водотоків р. Млинівки (Стебницької) та р. Радчанки на території Івано-Франківської МОТГ»».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/409712678_667134198930854_6722196341218699748_n.jpg)
Учасники круглого столу заслухали науковий звіт з комплексної оцінки екосистем річок Млинівка та Радчанка, а також обговорили взаємодію із зацікавленими сторонами для напрацювання рекомендацій щодо ревіталізації р.Млинівки в межах прилеглих територіальних громад.