Участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

В.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке сьогодні відбулось в Івано-Франківську.

 

 

У заході також взяли участь виконавчий секретар президії Конгресу, заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, народні депутати України, представники міністерств, керівники галузевих департаментів та відомств, голови громад Прикарпаття.

 

Одне із проблемних питань для Івано-Франківщини, яке розглянули першим, – пошкодження приватних господарств та інфраструктурних об’єктів області внаслідок повеней та паводків.
Один з критеріїв, що впливає на це – велика кількість річок в області – понад 8000 загальною протяжністю більше ніж 15 тисяч кілометрів. Найбільше потерпають від великої води гірські райони. За останні 15 років стихії, які вирували в нашій області, завдали шкоди об’єктам різних форм власності на суму 💸 6, 2 млрд грн.
Тож, врахувуючи наслідки потужних повеней, які періодично виникають на території області, сьогодні важливо:
– завчасно збудувати нові захисні гідротехнічні споруди – водозахисні дамби та берегоукріплення,
– розчистити русла річок,
– упорядковувати водоохоронні зони та прибережні захисні смуги.
Щоби реалізувати ці завдання, потрібні чималі кошти. Тож розраховуємо на фінансову підтримку держави. Адже у зоні підтоплень – понад 40 населених пунктів.