![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/084.jpg)
12 квітня 2023 року експерт з зовнішньоекономічних питань служби міжнародного співробітництва Дністровського БУВР Андрій Петрик взяв участь у семінарі «Основи роботи з проєктами» в рамках програми прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027».
Семінар був проведений представництвом Програми Interreg NEXT Poland-Ukraine у Львові за сприяння Управління міжнародного співробітництва євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА та Департаменту інвестиційної політики, проєктів, міжнародних зв’язків, туризму та промоцій міста Івано-Франківської міської ради. Семінар відбувся у конференц-залі готелю «Надія» м.Івано-Франківська.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/078.jpg)
Під час заходу було розглянуто низку питань:
- загальна інформація про Програму Interreg NEXT Польща-Україна, графік майбутніх подій та заходів;
- пошук ідеї проєкту;
- дерево проблем, аналіз зацікавлених сторін;
- логіко-структурна матриця проєкту.
Семінар проводився з метою надання можливості підготуватися до майбутнього конкурсу проєктних заявок у рамках програми Interreg NEXT Польща-Україна та ознайомити учасників з базовими поняттями та інструментами підготовки проєктів.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennya_viber_2023-04-12_16-48-52-810.jpg)