Проблематику відновлення водно-болотних угідь в Україні висвітлено під час онлайн-семінару

Сьогодні фахівці відділу водних відносин та басейнової взаємодії Дністровського БУВР взяли участь у навчально-практичному онлайн-семінарі “Відновлення водно-болотних угідь як складова досягнення екологічних цілей щодо доброго стану масивів поверхневих та підземних вод, пом’якшення кліматичних змін та зменшення карбонових викидів”.
Семінар організовано Громадською спілкою «Всесвітній фонд природи Україна» в рамках Living Danube Partnership Bridge Project спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
Експерти WWF-Україна підготували семінар для фахівців з управління водними ресурсами, кліматологів, спеціалістів, які реалізують міжнародну діяльність в галузі звітування за конвенціями та фахівців з реалізації кліматичної, водної стратегії та стратегії з біорізноманіття.
Під час семінару було висвітлено проблематику відновлення водно-болотних угідь в Україні, в тому числі з правової точки зору, продемонстровано методики підрахунку емісії парникових газів та калькуляцію викидів парникових газів, на основі яких відбудеться планування технічних рішень, приділено увагу моніторингу і оцінці проєкту з відновлення ландшафту та екосистемних функцій болота і в цілому скорочення емісії.
Учасники заходу ознайомилися з польським досвідом відновлення водно-болотних територій та труднощами стосовно включення заходів із відновлення таких територій до Планів управління річковими басейнами.