Участь у національному політичному діалозі з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні

Сьогодні, 15 червня, фахівці Дністровського БУВР та голова Басейнової ради Дністра Олег Мандрик взяли участь у національному політичному діалозі з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні. Дводенний захід організований Державним агентством водних ресурсів України разом із Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, за підтримки Програми Європейського Союзу «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані».
У зустрічі взяли участь різні зацікавлені сторони, такі як національні органи влади та установи, неурядові організації, бізнес-спільнота, парламентські органи, наукові кола, міжнародні організації. Мета заходу – об’єднання зусиль усіх заінтересованих сторін у впровадженні європейських підходів до управління водними ресурсами та екологічними даними в Україні, посилення співпраці з міжнародними партнерськими організаціями та створення платформи для координації донорської діяльності у водному секторі.
Національні політичні діалоги з інтегрованого управління водними ресурсами сприяють міжвідомчому обговоренню політики та реформи водної галузі. У ході засідання учасники національного політичного діалогу прийняли участь у наступних тематичних сесіях:
➡️ прогрес у сфері управління водними ресурсами;
➡️національні джерела та інструменти впровадження та фінансування водного господарства;
➡️міжнародна технічна та фінансова підтримка впровадження та фінансування програми заходів ПУРБ;
➡️діалог про екологічну статистику та відкриті дані.