![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347244021_572889778355297_7479464377538341671_n.jpg)
Сьогодні, 15 червня, фахівці Дністровського БУВР та голова Басейнової ради Дністра Олег Мандрик взяли участь у національному політичному діалозі з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні. Дводенний захід організований Державним агентством водних ресурсів України разом із Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, за підтримки Програми Європейського Союзу «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347242064_572890091688599_1846281481991481626_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347243779_572890148355260_8587102466227302759_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/347248942_572890308355244_779462218607349484_n.jpg)
У зустрічі взяли участь різні зацікавлені сторони, такі як національні органи влади та установи, неурядові організації, бізнес-спільнота, парламентські органи, наукові кола, міжнародні організації. Мета заходу – об’єднання зусиль усіх заінтересованих сторін у впровадженні європейських підходів до управління водними ресурсами та екологічними даними в Україні, посилення співпраці з міжнародними партнерськими організаціями та створення платформи для координації донорської діяльності у водному секторі.
Національні політичні діалоги з інтегрованого управління водними ресурсами сприяють міжвідомчому обговоренню політики та реформи водної галузі. У ході засідання учасники національного політичного діалогу прийняли участь у наступних тематичних сесіях:
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)