![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262223543_3094990574054806_7484756817839159523_n.jpg)
Заступник начальника Дністровського БУВР Олег Козар взяв участь у семінарі-тренінгу з влаштування берегоукріплювальних споруд на р.Слобушниця та фінальній зустрічі в рамках проекту «INSitu: природні рішення постраждалим від паводку громадам».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262320562_3094990520721478_1807458477438284273_n.jpg)
Учасники семінару розглянули питання про особливості влаштування берегоукріплювальних споруд з використанням деревини, каміння та верболозу.
Олег Козар виступив під час обговорення питань, які стосувалися забезпечення питною водою населення, протипаводкового захисту та моніторингу стану поверхневих вод в Ланчинській територіальній громаді.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/262592223_3094990460721484_7988078516310419258_n.jpg)