У Держводагентстві відбувся фінальний тренінг щодо підготовки кінцевих версій проєктів ПУРБ

У Держводагентстві відбувся фінальний тренінг для представників басейнових управлінь водних ресурсів з метою обговорення питань, які виникають на завершальному етапі підготовки проєктів ПУРБ.
Учасників засідання привітала в.о. Голови Держводагентства Наталія Латиш.
 
Участь у заході взяли заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин й начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії управління Мар’яна Трач.
Захід організовано спільно з Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
Експерти Програми EU4 Environment: Water and Data Олексій Ярошевич та Катерина Мудра акцентували увагу присутніх на окремих моментах у ПУРБах, які потребують доопрацювання та вдосконалення. Зокрема зосередились на Розділі 4, обговоренні карт та додатків до ПУРБ.
У свою чергу, відповідальні за підготовку ПУРБ презентували кінцеві версії проєктів планів управління кожного річкового басейну. Жваві дискусії, виправлення неточностей та звірка даних, адже часу на доопрацювання залишилося зовсім небагато.
Відповідно до планів-графіків процесу розроблення плану управління річковим басейном, що затверджені наказом Міндовкілля від 27.11.2020 № 313 (зі змінами), кінцеві версії ПУРБ мають бути оприлюднені для громадського обговорення на строк не менше ніж 6 місяців, до 1 грудня 2023 року.
За матеріалами Державного агентства
водних ресурсів України