Сьогодні, 4 жовтня студенти спеціальностей “Екологія” та “Харчові технології” Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування завітали в Дністровське БУВР для ознайомлення з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386628909_630530582591216_864622856147842435_n.jpg)
Очільниця лабораторії Марія Засідко провела екскурсію маршрутом проходження проб води в лабораторії, починаючи від шифрування та пробопідготовки до кінцевих результатів. Фахівці лабораторії розповіли й продемонстрували як проводиться процедура випробування зразків води та оцінка стану поверхневих вод.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386646456_630530595924548_3767529599145696448_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386564612_630530609257880_5345238275449523564_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386650349_630530665924541_1250988631799682489_n.jpg)
Фахівці лабораторії розповіли й продемонстрували як проводиться процедура випробування зразків води та оцінка стану поверхневих вод. Кожен процес був «розібраний» та продемонстрований до деталей.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386627436_630530679257873_9121893640808521496_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386644221_630530702591204_7810455168638552659_n.jpg)
Марія Засідко наголосила студентам, що лабораторія моніторингу вод Західного регіону отримала акредитацію за європейськими стандартами і забезпечує виконання вимірювань у межах басейну Дністра, Вісли та Дунаю, а у час військового стану досліджуються проби і з басейнів Південного Бугу, Дніпра, Дону та Причорноморʼя.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386616751_630530442591230_3304640482449003487_n.jpg)