Екскурсія в лабораторію моніторингу вод Західного регіону

Сьогодні, 4 жовтня студенти спеціальностей “Екологія” та “Харчові технології” Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування завітали в Дністровське БУВР для ознайомлення з роботою лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР.
Очільниця лабораторії Марія Засідко провела екскурсію маршрутом проходження проб води в лабораторії, починаючи від шифрування та пробопідготовки до кінцевих результатів. Фахівці лабораторії розповіли й продемонстрували як проводиться процедура випробування зразків води та оцінка стану поверхневих вод.
Фахівці лабораторії розповіли й продемонстрували як проводиться процедура випробування зразків води та оцінка стану поверхневих вод.  Кожен процес був «розібраний» та продемонстрований до деталей.
Марія Засідко наголосила студентам, що лабораторія моніторингу вод Західного регіону отримала акредитацію за європейськими стандартами і забезпечує виконання вимірювань у межах басейну Дністра, Вісли та Дунаю, а у час військового стану досліджуються проби і з басейнів Південного Бугу, Дніпра, Дону та Причорноморʼя.