![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366052368_601920682118873_6805050220192910800_n.jpg)
Днями в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук взяв участь в засіданні робочої групи, яка працює над шляхами вирішення проблеми підтоплення житлового мікрорайону «Підгірки» в Калуші.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/366010698_601920678785540_649751373360716566_n.jpg)
Наразі робоча група вже здійснила об’їзд і вивчення проблемних ділянок русла річок і потічків у Підгірках. До неї долучені, зокрема, фахівці Дністровського БУВР, Філії «Калуське лісове господарство» та ДП «Ліси України».
Під час засідання обговорили необхідність зробити висотну зйомку місцевості, щоб науковці детальніше вивчили проблему і працювали над шляхами її подолання. Також йшлося про роботу із мешканцями мікрорайону щодо готовності доступу техніки до розчищення русла Млинівки і виведення каналізації.