Співпраця та обмін досвідом з колегами


17 березня лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР відвідали начальниця відділу лабораторного контролю КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Любов Василівна Майстришин та начальниця санітарно-гігієнічної лабораторії ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Ольга Миколаївна Ульянова і зі своїми співробітниками.
Очільниця лабораторії Марія Засідко провела для гостей екскурсію під час якої ознайомили їх з роботою сучасних приладів для проведення аналізу проб води за пріоритетними забруднюючими речовинами, для визначення хімічних та фізико-хімічних показників якості вод, для визначення специфічних синтетичних і несинтетичних забруднюючих речовин, що є характерними для басейну річки Дністер внаслідок антропогенного навантаження. Фахівці трьох лабораторій поспілкувалися та обмінялися досвідом щодо досліджень якості води.
Після екскурсії гості зауважили, що зусилля фахівців лабораторій моніторингу вод Західного регіону, Водоекотехпрому та Центру контролю та профілактики хвороб мають бути об’єднані і направлені на досягнення однієї мети – доброго екологічного і хімічного стану масивів поверхневих вод, щоб забезпечити населення якісною питною водою.
«Ми раді, що така сучасна лабораторія функціонує в Івано-Франківську. Тут найсучасніше обладнання і висококваліфіковані працівники. Нам цікаво буде співпрацювати, ділитися досвідом» – каже Любов Майстришин.