![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336648614_6278746432156583_2250641253434852652_n.jpg)
Напередодні Всесвітнього дня водних ресурсів до лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР завітали студенти спеціальності «Готельне обслуговування» Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу зі своїм викладачем Вітославою Пичіль.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336754622_897363534806998_230843376846467231_n.jpg)
Очільниця лабораторії Марія Засідко ознайомила майбутніх готельєрів з особливостями роботи сучасної лабораторії моніторингу вод. Зокрема вона зазначила, що тут, відповідно до напрямків роботи, функціонують сектори хроматографічних, спектрофотометричних та фізико-хімічних досліджень.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336754622_897363534806998_230843376846467231_n.jpg)
Студенти мали можливість ознайомитися з новими підходами до моніторингу води та приладами, які дозволяють максимально точно визначити її якість.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336691029_895388648457498_8169088851335681563_n.jpg)
Разом з тим Марія Засідко зауважила, що лабораторія визначає стан поверхневих водних ресурсів басейну Дністра, а також басейнів Вісли та Дунаю. Також сюди надходять проби з інших лабораторій, які не можуть повноцінно функціонувати через війну.