Громадські та водогосподарські організації, органи влади, та небайдужі українці проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.
Адже навколишнє середовище є основою нашого життя. Проте у своїй діяльності ми часто свідомо, чи не свідомо його забруднюємо. Окрім цього, зараз українська природа зазнає непоправної шкоди через російсько-українську війну.
Щоб спонукати людей до розуміння екологічних проблем та залучити до активних дій щодо збереження природи, напередодні Дня довкілля, співробітники дільниць Дністровського басейнового управління водних ресурсів провели екологічні акції з прибирання берегів водойм від сміття. Зокрема:![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![👇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/1f447.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340949790_1192935648054930_6662826790110464654_n.jpg)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340968667_627044705921332_6270208304251575187_n.jpg)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341042049_137866085908303_3412865749949141889_n.jpg)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/341151626_749264363407115_8056768790527454409_n.jpg)