Робота спрямована на забезпечення технічно справного стану водогосподарських споруд області триває

Начальник Заболотівської дільниці Дністровського БУВР Микола Подюк та інженерно-технічні працівники управління провели робочі зустрічі:
 з керівниками Заболотівської селищної ради та Шешорівської сільської ради щодо пропозицій з фінансування об’єктів, пошкоджених внаслідок паводку у червні 2020 року;
 з керівниками Заболотівської селищної ради, Рожнівської селищної ради та Кутської територіальної громади з питань визначення об’єктів, на яких виникла необхідність проведення руслоочисних робіт.
Фахівці дільниці проводили обстеження пошкоджених захисних водогосподарських об’єктів зони обслуговування, а також обстежили ділянки відкритої меліоративної мережі, що межує з торфовищем на території Заболотівської селищної ради.
Руслові ремонтувальники дільниці провели вирубування та зрізування чагарнику на дамбах р.Черемош в селах Залуччя та Попельники Снятинського району, на дамбі р.Чорний Черемош в селі Криворівня Верховинського району.
Фахівці дільниці також провели вирубку чагарнику та ремонт гідротехнічної споруди на міжгосподарській мережі “Снятинська” та відновили водомірний пост на р.Чорнява в селі Любківці.
На виконання доручення Дністровського БУВР інженерно-технічні працівники дільниці працювали над завершальним етапом інвентаризації міжгосподарської меліоративної мережі.