Проведено онлайн-зустріч Робочої фокус-групи, яка працює над проектом Стратегії скорочення ризиків та відновлення після затоплень, зумовлених паводками і повенями

Сьогодні, 5 квітня, участь у засіданні Робочої фокус-групи з питань розробки регіональної Стратегії скорочення ризиків та відновлення після паводків і повеней на території Івано-Франківської області взяли заступниця начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин та начальник відділу з управління інфраструктурою Василь Чернишин.
Під час зустрічі учасники онлайн-заходу окреслили ключові моменти співробітництва та обговорили проект ПРООН «Сприяння скороченню ризиків і відновленню від стихійних лих в Україні», спрямований на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та екстремальних погодних явищ.
У червні 2020 року інтенсивні опади призвели до ускладнення паводкової ситуації в Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях. Стихійне лихо 2020 року та його катастрофічні наслідки для регіону засвідчили необхідність розробки комплексної регіональної Стратегії, метою якої є вирішення у регіоні проблеми захисту населених пунктів, територій, у тому числі сільськогосподарських угідь, та об’єктів виробничої сфери від катастрофічних паводків і повеней та мінімізування розмірів збитків, заподіяних ними.
Робочу фокус-групу створено Івано-Франківською ОДА, при організаційній підтримці Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). До роботи Робочої фокус-групи залучені представники відповідних органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, науковців тощо.
Створена фокус-група буде працювати над проектом Стратегії скорочення ризиків та відновлення після затоплень, зумовлених паводками і повенями на території Івано-Франківської області, упродовж квітня поточного року. Планується проведення 3-х онлайн-зустрічей на платформі ZOOM.