Робота, спрямована на обслуговування водогосподарських об’єктів Івано-Франківщини, триває

Нещодавно, робочою групою в складі начальника Лисецької дільниці Дністровського БУВР, фахівців управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, відділу мобілізаційної та оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, відділу експлуатації технічного контролю ДП «Дороги Прикарпаття» та голови Пасічнянської сільської ради, проведено обстеження берегоукріплення р. Бистриця Надвірнянська в с. Пасічна Надвірнянського району, і встановлено, що внаслідок червневого паводку 2020 року та пошкодження правого берега річки, виникла загроза руйнування частини ділянки автодороги Надвірна-Бистриця.
Робочою групою запропоновано для створення безпечних умов життєдіяльності громадян виконати комплекс протипаводкових заходів з укріплення берега.
Окрім того, Лисецькі водогосподарники провели обстеження гідротехнічних споруд, з метою моніторингу технічного стану відновлених дамб в селах Старий Лисець Лисецької ТГ, Назавизів Надвірнянської ТГ, Підлісся Загвіздянської ТГ та Березівка Івано-Франківської ТГ.
Працівники дільниці проводили доглядові роботи на:
– МОС «Богородчанська», МОС Ворона;
– дамбах на р. Дністер в селах Довге та Побережжя Єзупільської ТГ;
– дамбі на р. Вовчинець в с. Побережжя Єзупільської ТГ.
Також, проводились роботи з благоустрою територій промбаз в с. Угринів та смт. Лисець, по відновленню водомірних постів на р. Дністер в с. Довге Єзупільської ТГ, на р. Бистриця Надвірнянська в с. Грабівці Богородчанської ТГ, на р. Бистриця Солотвинська в смт. Лисець Лисецької ТГ.