Нещодавно, робочою групою в складі начальника Лисецької дільниці Дністровського БУВР, фахівців управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, відділу мобілізаційної та оборонної роботи цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, відділу експлуатації технічного контролю ДП «Дороги Прикарпаття» та голови Пасічнянської сільської ради, проведено обстеження берегоукріплення р. Бистриця Надвірнянська в с. Пасічна Надвірнянського району, і встановлено, що внаслідок червневого паводку 2020 року та пошкодження правого берега річки, виникла загроза руйнування частини ділянки автодороги Надвірна-Бистриця.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204814256_2979249628962235_2312633864300157775_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205883596_2979249588962239_4970633005904285017_n.jpg)
Робочою групою запропоновано для створення безпечних умов життєдіяльності громадян виконати комплекс протипаводкових заходів з укріплення берега.
Окрім того, Лисецькі водогосподарники провели обстеження гідротехнічних споруд, з метою моніторингу технічного стану відновлених дамб в селах Старий Лисець Лисецької ТГ, Назавизів Надвірнянської ТГ, Підлісся Загвіздянської ТГ та Березівка Івано-Франківської ТГ.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206341911_2979249508962247_6410601012098141205_n.jpg)
Працівники дільниці проводили доглядові роботи на:
– МОС «Богородчанська», МОС Ворона;
– дамбах на р. Дністер в селах Довге та Побережжя Єзупільської ТГ;
– дамбі на р. Вовчинець в с. Побережжя Єзупільської ТГ.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204333890_2979249475628917_3232149494346682076_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204510972_2979249955628869_181341375387092104_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205686447_2979249855628879_3790842078653898680_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/205720220_2979249552295576_7363944692631079788_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206427633_2979249902295541_3813906646191985904_n.jpg)
Також, проводились роботи з благоустрою територій промбаз в с. Угринів та смт. Лисець, по відновленню водомірних постів на р. Дністер в с. Довге Єзупільської ТГ, на р. Бистриця Надвірнянська в с. Грабівці Богородчанської ТГ, на р. Бистриця Солотвинська в смт. Лисець Лисецької ТГ.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/202998354_2979249688962229_9053738607021170622_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/204842674_2979249728962225_3037987893216731375_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/203416024_2979249792295552_483746571724253465_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/206588141_2979249762295555_992273899963282194_n.jpg)