Упродовж місяця фахівці Заболотівської дільниці Дністровського БУВР працювали над виконанням виробничих завдань.
Зокрема, було проведено ряд заходів з обстеження гідротехнічних споруд зони обслуговування, а саме:
– начальник відділу з управління інфраструктурою Дністровського БУВР Василь Чернишин та начальник Заболотівської дільниці Микола Подюк, з метою проведення інвентаризації стану водогосподарських об’єктів Заболотівської дільниці, обстежили низку гідротехнічних споруд, які знаходяться на території Заболотівської селищної ради та Снятинської міської ради;
– заболотівські водогосподарники провели робочі зустрічі з керівниками Рожнівської та Кутської селищних рад, а також з головами старостинських округів Снятинської міської ради з питань опрацювання матеріалів щодо проведення заходів з ліквідації наслідків та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з шкідливою дією вод;
– інженерно-технічні працівники дільниці разом з комісією Заболотівської селищної ради провели обстеження ділянок русла р.Прут та склали відповідні акти.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241775288_3038215143065683_8966055849045958908_n-1.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241734249_3038215413065656_4090235229391215294_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241730049_3038214679732396_7207530447298241571_n-1.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241782077_3038214796399051_4301742132486703230_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241856368_3038214713065726_2650993597518853063_n.jpg)
Разом з тим, упродовж минулого місяця фахівці дільниці провели обкошування водогосподарських об’єктів зони обслуговування:
– дамб на р.Черемош в селах Попельники, Залуччя, Княже, на р.Рибниця в с. Рудники, на р.Прут с.Завалля Коломийського району, на р. Ч.Черемош в с.Криворівня Верховинського району,
– м/г Снятинська МК-І та МК-II в с.Джурів, К-I в с.Видинів, водоприймача р.Сага в с. Завалля.
Проведено обновлено маркування гідротехнічних споруд на річках Рибниця, Прут, Чорнява, Черемош.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241707525_3038215099732354_5609237304350570526_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241759178_3038214839732380_4973222459520049850_n.jpg)