На базі Дністровського БУВР відбулося навчання “Інвентаризація та дослідження гідрологічного режиму водних об’єктів”

14 вересня в Дністровському БУВР відбулося навчання фахівців водогосподарських організацій району річкового басейну р. Дністер з курсу “Інвентаризація та дослідження гідрологічного режиму водних об’єктів” від Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
“Я надзвичайно радий, що ми сьогодні зібралися. Ми можемо відчути емоції, поспілкуватися, почути один одного і напрацювати найкращі рішення, щоб виконати завдання, які ставить Президент, РНБО, Міндовкілля і Державне агентство водних ресурсів. Ми запросили представників Центру підвищення кваліфікації сюди, адже у нас була спільна ідея, щоб провести таке навчання. Є представник Держводагенства Катерина Гавриленко, яка піклується і переживає, щоб інвентаризація пройшла якнайкраще, повноцінно і з користю для нас і для громад”,- сказав у вітальному слові начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
Для фахівців водогосподарських організацій провели ознайомчий курс з теоретичними і практичними матеріалами щодо проведення інвентаризації водних об’єктів.
Після вітальної частини основна група спеціалістів поїхала для практичного обстеження водного об’єкту. Інша група залишилась для ознайомлення з теоретичною частиною навчання.
Практичне відпрацювання з дослідження водного об’єкту відбулося на річці Дністер в м.Галич. Тут фахівці РОВР у Тернопільській області продемонстрували як проводити обліт дроном для подальшого опрацювання аерознімків, як визначати гідрологічний режим річки, витрати води та їх динаміку, глибину та ширину річки різними методами та ін.
На завершення навчання обидві групи обмінялися пропозиціями.