![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241791262_3039653722921825_5210949438291595333_n.jpg)
14 вересня в Дністровському БУВР відбулося навчання фахівців водогосподарських організацій району річкового басейну р. Дністер з курсу “Інвентаризація та дослідження гідрологічного режиму водних об’єктів” від Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241872068_3039654216255109_7742881032731020979_n.jpg)
“Я надзвичайно радий, що ми сьогодні зібралися. Ми можемо відчути емоції, поспілкуватися, почути один одного і напрацювати найкращі рішення, щоб виконати завдання, які ставить Президент, РНБО, Міндовкілля і Державне агентство водних ресурсів. Ми запросили представників Центру підвищення кваліфікації сюди, адже у нас була спільна ідея, щоб провести таке навчання. Є представник Держводагенства Катерина Гавриленко, яка піклується і переживає, щоб інвентаризація пройшла якнайкраще, повноцінно і з користю для нас і для громад”,- сказав у вітальному слові начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241814071_3039654936255037_8521822380924406933_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241796297_3039654426255088_666542952034700973_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242059923_3039654436255087_3825116592469446890_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241985620_3039654896255041_6089512682791440475_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242107434_3039654272921770_391146349309652862_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242215632_3039654762921721_9062408560829890601_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241823799_3039654789588385_3828499496058876358_n.jpg)
Для фахівців водогосподарських організацій провели ознайомчий курс з теоретичними і практичними матеріалами щодо проведення інвентаризації водних об’єктів.
Після вітальної частини основна група спеціалістів поїхала для практичного обстеження водного об’єкту. Інша група залишилась для ознайомлення з теоретичною частиною навчання.
Практичне відпрацювання з дослідження водного об’єкту відбулося на річці Дністер в м.Галич. Тут фахівці РОВР у Тернопільській області продемонстрували як проводити обліт дроном для подальшого опрацювання аерознімків, як визначати гідрологічний режим річки, витрати води та їх динаміку, глибину та ширину річки різними методами та ін.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241969108_3039654462921751_3749889944497873928_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242087284_3039654516255079_9127471981134273416_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241788780_3039654566255074_1394445011230997015_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241797208_3039654756255055_5753369536344538566_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/242136621_3039654882921709_4244423253122672136_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/241815359_3039654602921737_5047008103411474618_n.jpg)
На завершення навчання обидві групи обмінялися пропозиціями.