Інженерно-технічні працівники Коломийської дільниці Дністровського БУВР, разом з депутатом Нижньовербізької сільської громади Мирославом Назаруком, провели обстеження водозахисних об’єктів в с. Нижній Вербіж на річках Прут, Лючка та Сопівка, які були пошкоджені стихією в червні 2020 р. та підлягають відновленню.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186027642_2948364122050786_180276920513967310_n-2.jpg)
Окрім того, працівники Коломийської дільниці проводили роботи зі зрізування чагарнику на водогосподарських об’єктах, розташованих в Коломийському районі:
“Ворона” на р. Ворона в с. Виноград; “Фатовець” на р. Турка в с. В. Кам’янка на каналі К–III; “Коломийка” поблизу м. Коломия на р. Косачівка та на р. Бовгер, а також відновили джерело в с. Виноград Коломийського району та провели облаштування навколо нього.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186284247_2948364165384115_6869207385351694348_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186160548_2948364295384102_5369221748611919238_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185980359_2948364262050772_2628359456931635218_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185615520_2948364235384108_1087963287004786775_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185316182_2948364205384111_3694781558109080683_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185372183_2948364338717431_8819863710215457202_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/185864811_2948364388717426_6725770223233737869_n.jpg)
Екскаватором JCB та автотранспортом КАМАЗ 5511 Коломийської дільниці управління було надано послуги з виконання земляних робіт по розширенню водойми на території ФГ “Екоберрі” в c. Тишківці Городенківського р-ну.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186420195_2948364412050757_3769504398499476224_n.jpg)