Представники Дністровського БУВР взяли онлайн участь у конференції до Дня Дністра 2024 “Дністер, що нас об’єднує” (Республіка Молдова)

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Серджіу Лазаренку, Міністр навколишнього середовища Республіки Молдова, Олександр Краснолуцький, заступник Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Під час конференції заслухали інформацію про стале управління річкою Дністер в контексті вступу до ЄС: правові та політичні рамки. Йшлося про зобов’язання щодо управління водними ресурсами в контексті вступу до ЄС, інтегроване управління басейном річки Дністер та зусилля, необхідні від Молдови та України у водному секторі в процесі вступу до ЄС.
Також обговорили спільний порядок денний щодо використання та охорони басейну річки Дністер. Зокрема про роль Дністровської комісії у сталому управлінні річкою Дністер, діяльність та роль басейнових комітетів у сталому управлінні річкою Дністер та двосторонні рішення з адаптації до зміни клімату. Доповідь про діяльність та роль басейнової ради Дністра у сталому управлінні річкою Дністер представила виконавчий секретар басейнової ради Дністра, заступник начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин.
На завершення учасники розглянули можливості для сталого розвитку населених пунктів у басейні річки Дністер.