![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278577573_291531623157782_8521674383643904111_n-01.jpg)
За повідомленням Івано-Франківського обласного центру гідрометеорології у зв’язку з очікуваними опадами ввечері 10 червня та впродовж 11-12 червня на річках області очікується підйом рівнів води на 0,2 – 0,8 м над рівнями 10 червня на 08:00 год, без негативних наслідків (жовтий рівень небезпеки).
10 – 11 червня в місцях проходження сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку, в горах існує загроза утворення окремих селів (помаранчевий рівень небезпеки)