13 квітня 2022 року працівники Дністровського БУВР взяли участь в онлайн-навчанні з підготовки фахівців для роботи з сучасними технологіями у водогосподарській галузі. Навчання було організовано Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства Міндовкілля.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278176061_290287053282239_5114979159665945846_n-01.jpg)
У процесі онлайн-семінару пілот дрону Іван Гриців висвітлив переваги практичного застосування дронів під час дослідження водних об’єктів і розповів про загальні методики роботи з цією технікою та супровідними програмами, продемонструвавши фактичні результати власної праці.
За результатами семінару, було прийнято рішення про проведення майбутніх навчань фахівців водного сектору з поглибленим вивченням можливостей дронів.