Сьогодні, 12 квітня 2022 року, фахівці Дністровського БУВР взяли участь у онлайн-зустрічі з експертом Секретаріату Міжнародної Комісії із захисту річки Дунай Dr. Edith Hoedl (Відень, Австрія), яку організував Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/278240704_289593613351583_8040787116185991463_n-01.jpg)
Dr. Edith Hoedl презентувала досягнення та розкрила особливості перспектив спільного Плану управління річковим басейном Дунаю.
Також було розглянуто механізми координації Водної Рамкової Директиви у басейні річки Дунай, висновки щодо стану водних ресурсів у 2009-2021 роках, адаптацію до змін клімату.