Сьогодні, 25 березня, фахівці Дністровського БУВР, у рамках загальної короткострокової освітньої програми підвищення кваліфікації, прийняли участь у наступному етапі навчання з курсу «Плани управління річковим басейном».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/165621702_2914541512099714_1691686006708123540_o.jpg)
Під час навчання провідні спеціалісти Держводагентства та експерти, які здійснюють методологічну підтримку на відповідність вимогам Водної рамкової директиви ЄС, висвітлили наступні тематичні питання:
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/165109072_2914541548766377_8547711580365069373_o.jpg)
– основні антропогенні впливи на кількісний та якісний стан поверхневих і підземних вод, у т. ч. точкових та дифузних джерел;
– картування системи моніторингу, результатів програм моніторингу, підготовка загальної характеристики поверхневих (екологічний і хімічний) підземних вод (хімічний і кількісний), зон (територій), які підлягають охороні.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/164774012_2914541572099708_1117727778579417400_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/165440031_2914541632099702_4095970641874730098_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/165458417_2914541605433038_4698694437931786025_o.jpg)
За підсумками навчання передбачено тестування слухачів курсу.