![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/384200048_626893446288263_5490458524495552466_n.jpg)
На базі Дністровського БУВР відбувся семінар для профспілкового активу обласної організації профспілки працівників АПК на тему: “Колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин в агропромисловому комплексі”.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова обласної організації профспілки АПК Ганна Чорній та заступник начальника Дністровського БУВР Микола Кирилів.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/376889666_626893452954929_6809138925595364102_n-1.jpg)
Від Дністровського БУВР участь у семінарі взяла голова профспілки Світлана Савчук.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383001369_626893449621596_609950137256341777_n-1.jpg)
Під час семінару обговорили питання практичного застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану. Також для учасникам презентували Закон України від 23.02.2023 №2937-IX «Про колективні угоди та договори».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383752075_626891119621829_1472721086834180002_n-1.jpg)
Опісля присутні заслухали інформацію про організаційну роботу та про звітність і фінансову роботу в первинній профспілковій організації.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/378373974_626893542954920_316792419641550225_n-1.jpg)