В межах робочого візиту на Івано-Франківщину Голова Держводагентства Михайло Янчук відвідав лабораторію моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР

Під час візиту Михайло Янчук обговорив із начальницею лабораторії Марією Засідко перспективи розвитку лабораторії та можливості розширення сфери акредитації. Особливу увагу приділено введенню в експлуатацію обладнання, наданого європейськими партнерами. Також Голова Держводагентства оцінив можливість запровадження методів визначення мікропластику у воді.
Михайло Янчук також поспілкувався з колективом Дністровського БУВР та провів робочу нараду з керівниками Дністровського БУВР, БУВР Пруту та Сірету, РОВР у Хмельницькій області та РОВР у Тернопільській області щодо.
На завершення робочої поїздки очільник Держводагентства відвідав Коломийську й Заболотівську дільниці, де поспілкувався з працівниками та провів обстеження низки водогосподарських об’єктів. Зокрема, оглянув відновлене берегоукріплення на р. Прут в с. Сопів, відновлені дамби на р. Прут в с. Перерив та на р. Черемош в с. Горішнє Залуччя та провів обстеження пошкодженої дамби р. Прут с. Воскресинці.