Голова Держводагентства Михайло Янчук з робочою поїздкою відвідав Івано-Франківщину

Голова Держводагентства Михайло Янчук з начальником управління державного майна та інвестицій Євгеном Жирко з робочою поїздкою відвідали Івано-Франківщину.
У рамках візиту очільник відомства ознайомився з роботою Лисецької та Галицької дільниць Дністровське БУВР, провів обстеження низки водогосподарських об’єктів та зустрівся з головами територіальних громад.
Зокрема, під час відвідування Лисецької дільниці Михайло Янчук оглянув дамбу на р. Бистриця Надвірнянська, яка потребує першочергового відновлення, а також ділянку на р. Бистриця Солотвинська, де пропонується нове будівництво водозахисної дамби.
В процесі ознайомлення з роботою Галицької дільниці обстежено дамбу р. Дністер в с. Дубівці та проведено зустріч з головою Дубівецької територіальної громади Павлом Андрусяком з питань, що стосуються комплексного протипаводкового захисту.
Також проведено зустріч з заступником голови Калуської територіальної громади Богданом Білецьким під час якої обговорено питання нового будівництва водозахисної дамби на р. Сівка в м. Калуш біля Домбровського кар’єру.
На завершення дня керівник Держводагентства ознайомився з роботою Чечвинського водосховища, провів обстеження відновленої дамби та відновленого берегоукріплення на р. Лімниця в смт. Перегінське.