![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424693198_703950735227790_1890691846668647720_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428485312_704010228555174_3507948466485315847_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424786102_704010968555100_4327371023585248418_n.jpg)
Голова Держводагентства Михайло Янчук з начальником управління державного майна та інвестицій Євгеном Жирко з робочою поїздкою відвідали Івано-Франківщину.
У рамках візиту очільник відомства ознайомився з роботою Лисецької та Галицької дільниць Дністровське БУВР, провів обстеження низки водогосподарських об’єктів та зустрівся з головами територіальних громад.
Зокрема, під час відвідування Лисецької дільниці Михайло Янчук оглянув дамбу на р. Бистриця Надвірнянська, яка потребує першочергового відновлення, а також ділянку на р. Бистриця Солотвинська, де пропонується нове будівництво водозахисної дамби.
В процесі ознайомлення з роботою Галицької дільниці обстежено дамбу р. Дністер в с. Дубівці та проведено зустріч з головою Дубівецької територіальної громади Павлом Андрусяком з питань, що стосуються комплексного протипаводкового захисту.
Також проведено зустріч з заступником голови Калуської територіальної громади Богданом Білецьким під час якої обговорено питання нового будівництва водозахисної дамби на р. Сівка в м. Калуш біля Домбровського кар’єру.
На завершення дня керівник Держводагентства ознайомився з роботою Чечвинського водосховища, провів обстеження відновленої дамби та відновленого берегоукріплення на р. Лімниця в смт. Перегінське.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424975179_703950895227774_2301976670760143999_n-scaled.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424937770_703950845227779_5408194320438024658_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/424679273_703951065227757_5033673538697620690_n.jpg)