11 лютого лабораторію моніторингу вод Західного регіону відвідали керівник Західного макрорегіону АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Юрій Грисюк, керівник Івано-Франківського комерційного центру Богдан Завідовський, директор департаменту мережі продажів Олександр Горкін та заступниця голови правління Галина Жукова.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/149724078_2885490451671487_2168902158345433367_o.jpg)
Фахівці лабораторії провели для гостей екскурсію, під час якої ознайомили їх з роботою сучасних приладів, на яких проводиться аналіз проб води за пріоритетними забруднюючими речовинами, визначаються хімічні та фізико-хімічні показники для масивів поверхневих вод, специфічні синтетичні і несинтетичні забруднюючі речовини, що є характерними для басейну річки Дністер внаслідок антропогенного навантаження.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150112398_2885490411671491_4886756019081404472_o.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150069307_2885490448338154_9060274139951890866_o.jpg)