![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/416736783_678652404445700_3501354331812110549_n.jpg)
Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону Дністровського БУВР провели просвітницьке заняття для учасників «Зимової школи» на базі Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської міської ради.
Спеціалісти лабораторії розповіли дітям про якість води та її значення для здоров’я, про те, як змінюється якість води в залежності від вмісту тих чи інших речовин.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/416548429_678652424445698_8816082347963357333_n.jpg)
Проте найбільше захоплення та радості у дітей викликали цікаві досліди. Разом з хіміками діти власноруч визначили різноманітні показники якості води за допомогою тест-смужок.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/416693141_678652381112369_5405580665919293434_n.jpg)
На завершення школярі ознайомилися з мобільною лабораторією моніторингу вод.