Діти і молодь Прикарпаття провели екоакції до Всесвітнього дня води

Розуміння впливу кожного з нас на глобальну екосистему та звичка дбайливо відноситись до природи закладається з раннього дитинства.

Тому Дністровське БУВР поставило перед собою важливе завдання – формувати серед юних мешканців дністровського басейну екологічну свідомість, дбайливе відношення до водних ресурсів, навчити аналізувати та корегувати власну екологічну поведінку.

Робота з дітьми і молоддю вже дає свої позитивні результати. Зокрема, днями учні Луківської гімназії, що на Городенківщині, підтримали ініціативу Дністровського БУВР, та провели екоакцію ,,Вода – джерело життя” до Весвітнього дня води.

Юні екоактивісти розчистили і впорядкували джерельце за селом на лівому березі Дністра. Тут же посадили два кущі калини.

Своєю чергою гуртківці Копачинської гімназії подбали, щоб потоки і кринички в лісі були привабливими і доступними. Діти очистили їх від сміття та пластикових відходів.

Про значення води для кожного з нас розповіли малюкам Городницької гімназії під час тематичного заняття – екскурсії на березі Дністра.