Фахівці дільниць Дністровського БУВР та лабораторії моніторингу вод Західного регіону провели заходи з дітьми до Всесвітнього дня води.
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
спеціалісти Лисецької дільниці провели просвітницькі та інформаційні заходи щодо відзначення Всесвітнього дня води – 2023 у гімназії села Стриганці та у ліцеї селища Єзупіль Єзупільської ТГ;
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
фахівці Заболотівської дільниці провели заходи екологічного спрямування в Балинцівському ліцеї імені Ярослава Барнича Заболотівської ТГ на тему: “Вода – джерело життя”;
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
колеги з Галицької дільниці організували проведення інформаційних заходів для учнів Козарівської гімназії Букачівської ТГ та Задністрянського ліцею Бурштинської ТГ;
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
працівники Коломийської дільниці провели урок до Всесвітнього дня води на тему: “Вода – це життя” для учнів 5-А класу Коломийського ліцею № 4 імені Сергія Лисенка.
Не забули в управлінні і про діток, які переїхали в Івано-Франківськ через війну. Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону навідалися в центр для внутрішньо переміщених осіб «ЯМаріуполь». Дітям розповіли про значення води, а також надали можливість самостійно визначити якість води.