«AQUA UKRAINE – 2021» – ключова виставкова подія водної сфери України

З метою впровадження світових стандартів і провідних досягнень у водному господарстві в Україні щорічно восени проходить Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE». Цей захід має найвище визнання серед міжнародних виставок – сертифікат Всесвітньої організації виставкової індустрії (UFI).

 Цьогоріч виставка проходитиме з 19 по 21 жовтня на території Міжнародного виставкового центру.

 Державне агентство водних ресурсів України щороку долучається до проведення виставки та заходів ділової програми, під час яких висвітлюється діяльність відомства та водогосподарських організацій у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії вод, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забрудненню водних ресурсів тощо.

 Наразі Держводагентство активно проводить організаційний процес підготовки виставкової експозиції та готує безліч цікавинок до презентації діяльності відомства на XІХ Міжнародній спеціалізованій виставці «AQUA UKRAINE – 2021».

Фахівці Дністровського БУВР також готують інформаційно-довідкові матеріали для презентації водних ресурсів області та діяльності управління на цьогорічній виставці.

Враховуючи державну спрямованість проблематики та актуальність питань, що розглядаються під час проведення виставки, запрошуємо до участі заінтересовані підприємства та організації з метою представлення свого потенціалу і можливостей широкому колу фахівців.