22 вересня відбулося чергове онлайн-засідання Басейнової ради Дністра

В режимі онлайн стейкхолдери басейну Дністра обговорювали актуальні водно-екологічні питання.
🔹На початку засідання представниця ОБСЄ (Організація з безпеки і співробітництва в Європі) Дана Богдан та Ганна Плотникова, представниця ЄЕК (Європейська Економічна Комісія) ООН/Секретаріат Конвенції по транскордонним водам, представили інформацію про підготовку міжнародного проєкту по транскордонному співробітництву у басейні Дністра за підтримки ГЕФ.
🔹Одним з ключових питань засідання стало обговорення повного переліку програм (планів) для району річкового басейну Дністра, їх змісту та проблем, які передбачено розв’язати. На попередньому засіданні було ухвалено рішення про створення робочої групи для підготовки та розгляду пропозицій до Програми заходів басейну Дністра, в яку було включено представників басейнових управлінь та регіональних офісів у межах басейну. Про проведену роботу та підготовлений проєкт Програми заходів у межах річкового басейну Дністра доповіли керівник робочої групи в.о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук та заступниця начальника Дністровського БУВР Іванна Гнатишин.
🔹Далі, начальниця лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марія Засідко поінформувала членів басейнової ради про можливості та перспективи лабораторії для здійснення моніторингу вод.
🔹Четвертим питанням заслухали звіт Голови басейнової ради Дністра Олега Мандрика про діяльність ради впродовж п’яти років.
🔹Опісля Олег Мандрик проінформував членів басейнової ради про завершення повноважень.
🔹Варто зауважити, що участь у засіданні басейнової ради взяла також Амбасадор басейну Дністра Марія Тємченко. Вона ознайомила членів ради з проведеною за кілька місяців роботою.