![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427960716_701855278792079_4542878798118741650_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426920127_701855318792075_4973032212991362823_n.jpg)
11 лютого відсвяткував поважний ювілей – 65 років завідувач господарства служби господарського забезпечення Дністровського БУВР Вульчин Степан Романович.
Шановний Степане Романовичу, керівництво та колектив Дністровського басейнового управління водних ресурсів щиро вітають Вас з ювілеєм!
Ви щодня повністю віддаєтеся праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій і товариськість. Сердечно бажаємо Вам здоров`я, успіхів і благополуччя! Нехай Вам доля подарує ще многая літ.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/428345327_701855138792093_3304194128552421121_n.jpg)