Заболотівські водогосподарники працюють над виконанням виробничих завдань

 

Начальник Заболотівської дільниці Микола Подюк провів робочу зустріч з представниками Заболотівської селищної ради та Снятинської міської ради Івано-Франківської області. Були обговорені питання наявності та технічного стану захисних гідротехнічних споруд, утримування меліоративної мережі, проведення інвентаризації водогосподарських об’єктів на території рад.

 

Протягом місяця інженерно-технічними працівниками Заболотівської дільниці Дністровського БУВР було проведено комісійні обстеження водогосподарських об’єктів та річок:

– по скарзі жителів с.Борщів Заболотівської селищної ради щодо питання протипаводкового захисту с/г угідь та домогосподарств від шкідливої дії паводкових вод р.Прут;

– визначення технічного стану водозахисних споруд, що знаходяться на території старостинського округу №3 Снятинської міської ради;

– спільно із спеціалістами компанії “Укртехінженіринг”, представниками Матеївецької сільської ради  та Заболотівської селищної ради ділянки лівого берега р.Прут в с.Борщів – с.Семаківці, щодо визначення параметрів та об’ємів робіт для нового будівництва водозахисних споруд.

 

Також, було відновлено  пункти відбору проб води для лабораторних досліджень Дністровського БУВР в с.Рибне р.Волійця Косівського району та р. Чорний Черемош в смт. Верховина. Встановлено інформаційний знак гідропоста на р.Прут в смт.Заболотів Коломийського району.

Окрім того, інженерно-технічні працівники та ремонтувальники руслові дільниці проводили обкошування водогосподарських об’єктів:

– дамба на р.Черемош с. Залуччя Коломийського району

– дамба на р. Чорний Черемош с. Криворівня Верховинського району.

– дамба на р.Черемош с.Попельники Коломийського району.

– дамба на р.Черемош с.Княже Коломийського району.

– дамба на р.Прут с. Завалля  Коломийського району;

– м/г «Снятинська», МК-I с.Джурів Коломийського району.

–  м/г «Снятинська», К-I с.Видинів Коломийського району.

– м/г «Тарновець», відрегульований водоприймач р.Гнилиця с.Кобаки Косівського району.