Заболотівські та Галицькі водогосподарники проводять доглядові роботи на водогосподарських об’єктах зони обслуговування

В осінньо-зимовий період одним із пріоритетних видів доглядових робіт є вирубка та очищення від чагарникової рослинності дамб та берегоукріплень. Зокрема, упродовж місяця
Заболотівські водогосподарники провели:

  • зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Прут в селах Борщів, Завалля та смт. Заболотів Коломийського району, р. Рибниця в с. Рудники Коломийського району, р. Черемош в селах Залуччя, Попельники та Княже Коломийського району, р. Чорний Черемош в селах Устеріки та Верхній Ясенів Верховинського району.

Разом з тим, інженерно-технічні працівники дільниці провели обстеження р. Чорний Черемош в с. Верхній Ясенів Верховинського району.

Галицькі водогосподарники проводили:

  • зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Дністер в селах Дубівці та Маріямпіль Галицького району, р. Лімниця в селах Мединя, Перевозець та Темирівці Галицького району.

Також, начальник Галицької дільниці Ігор Сабадах взяв участь у комісії Рогатинської ТГ з питань забрудненості русла річки Гнила Липа.
Окрім того, фахівці дільниці провели обстеження берегоукріплення р. Лімниця в с. Рівня Калуського району та дамб р. Лімниця в селах Мединя і Темирівці Галицького району.