#ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4 Спільне прибирання задля чистоти наших річок

У треті вихідні вересня відзначається Міжнародний день чистих берегів – 2021 та Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day.
Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.
Команда Дністровського БУВР також долучилася до всесвітньої екоініціативи та акції #ЯПРИБРАВ_ТВОЯЧЕРГА4, яку оголосило Міністерство захисту довкілля спільно з Держводагентством і прибрала берег річки Бистриці Солотвинської в с. Старий Лисець Лисецької громади Івано-Франківської області.
Після завершення літнього сезону пікніків на берегах водойм залишається багато сміття, тож працівники управління обрали одне з популярних для відпочинку, як місцевих людей, так і мешканців сусідніх населених пунктів.
Хочеться зауважити, що минулого року екотолока відбувалась на цьому ж місці і тоді сміття було значно більше. Це свідчить про те, що екологічні акції та просвітницька робота дають свої плоди і люди стають екосвідомішими.
Під час акції зібрали понад 40 мішків сміття.
Варто наголосити, що працівники Дністровського БУВР одразу сортували побутові відходи та відправили пластик і скло на переробку.