Визначено переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2022» під девізом «Спільна ріка – спільне майбутнє»

Настав той день, якого з нетерпінням очікували всі учасники Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2022». Дністровське БУВР готове оголосити імена цьогорічних переможців.

Протягом кількох місяців учасники з України та Республіки Молдова присилали на конкурс свої роботи. Загалом цьогоріч ми отримали понад 400 робіт.

Ми щиро вдячні всім учасникам, які, навіть у такий складний час війни, проявили свої творчі здібності та взяли участь у конкурсі.

Конкурс «Барви Дністра» відбувся за підтримки Державного агентства водних ресурсів, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, а також за фінансової підтримки Бюро Координатора економічної та екологічної діяльності Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Конкурсна комісія з визначення переможців Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2022» визначила 102 призових місця у п’яти  номінаціях:

«Малюнок»;

«Фоторобота»;

«Відеофільм, слайд-шоу»;

«Захід з оздоровлення водних ресурсів»;

«Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття».

Ознайомитися з переліком переможців по номінаціях можна за посиланням.

До участі у конкурсі «Барви Дністра» долучились учні, студенти та викладачі загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів усіх форм власності, водокористувачі басейну Дністра на території Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької областей, а також Республіки Молдова.

Нагородження переможців конкурсу та їх наставників відбудеться вже незабаром. Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі.