Виконання виробничих завдань водогосподарниками Коломийської дільниці

Інженерно-технічні працівники Коломийської дільниці Дністровського БУВР, разом зі старостою с. Саджавка Коломийської територіальної громади Василем Христаном, провели обстеження лівого берега на р. Прут по вул. Зелена на території с. Саджавка, який було пошкоджено стихією в червні 2020 року.

Разом з тим, працівники дільниці обстежили ділянки першочергового проведення руслорегулюючих робіт, на об’єктах, що постраждали внаслідок проходження минулорічного червневого паводку, а саме:
– на р. Прут в с. Кийданці, в с. Княждвір та в с. Сопів Печеніжинської територіальної громади;
– на р. Прут в с. Тростянка Матеївецької територіальної громади;
– на р. Прут в с. Шепарівці Коломийської територіальної громади.


За матеріалами проведених обстежень фахівцями дільниці були підготовлені пропозиції, щодо проведення руслорегулюючих та берегоукріплювальних робіт на обстежених об’єктах.
Працівники Коломийської дільниці продовжують виконання ремонтно-доглядових робіт на об’єктах зони обслуговування. Зокрема, проводились роботи зі зрізування чагарнику на міжгосподарських системах: “Ворона” на р. Обрашина; “Фатовець” в с. В. Кам’янка на каналі К-ІІІ, “Коломийка” на р. Косачівка Коломийського району.

 

 

 


Інженерно-технічні працівники дільниці, на виконання доручення Дністровського БУВР, активно працювали над завершенням інвентаризації міжгосподарської меліоративної мережі.