Виконання ремонтно-доглядових робіт на водогосподарських об’єктах Івано-Франківщини

В осінньо-зимовий період одним із пріоритетних видів доглядових робіт є вирубка та очищення від чагарникової рослинності дамб та берегоукріплень.
Зокрема, упродовж місяця
  • Заболотівські водогосподарники провели:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р.Прут в селах Завалля, Борщів, в смт Заболотів, р.Черемош в селах Г.Залуччя, Попельники, Княже Коломийського району, р. Чорний Черемош в селах Криворівня та Устеріки Верховинського району.
  • Коломийські водогосподарники проводили:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Прут в селах Воскресинці, Княждвір, р.Сопівка в с. Н.Вербіж Коломийського району.
Також працівники дільниці виконували доглядові роботи на території дільниці та проводили ремонт бульдозера ДТ – 75.
  • Галицькі водогосподарники організували:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р.Дністер в селах Дубівці та Маріямпіль, р.Лімниця в селах Мединя, Темирівці та Блюдники Івано-Франківського району, р. Лімниця в с. Перевозець Калуського району.
Окрім того, інженерно-технічні працівники дільниці провели обстеження дамби та берегоукріплення р. Лімниця смт. Перегінське.
  • Лисецькі водогосподарники провели:
– зрізування деревно-чагарникової рослинності на дамбах р. Бистриця Надвірнянська в с. Грабовець, р. Вовчинець в с. Побережжя, р. Дністер в с. Довге Івано-Франківського району.