Виконання ремонтно-доглядових робіт на водогосподарських об’єктах Івано-Франківщини

У зв’язку із погіршенням погодніх умов та підняттям рівнів води в річках інженерно-технічні працівники Коломийської дільниці Дністровського БУВР провели обстеження пошкоджених ділянок водогосподарських об’єктів зони обслуговування на р. Прут в с. Сопів, с. Воскресинці, м. Коломия.
Фахівці дільниці, разом з комісією в складі заступника начальника – головного інженера управління комунального господарства Коломийської міської ради В. Волошенюка, фахівців технічного відділу Дністровського БУВР, старост сіл Товмачик, Саджавка, Іванівці Коломийської ОТГ, провели обстеження аварійних об’єктів на р. Прут, р. Товмач, р. Слобушниця.
Ремонтувальники руслові дільниці провели ручне обкошення каналів, дамб на наступних водогосподарських об’єктах:
– міжгосподарській мережі “Ворона” в с. Виноград (біля джерела) та на р. Ворона в смт. Отинія Коломийського району;
– міжгосподарській мережі ”Фатовець” в с. В. Кам’янка на р. Турка Коломийського району;
– міжгосподарській мережі “Коломийка” на р. Бовгер та на р. Косачівка Коломийського району;
– міжгосподарській мережі “Рудка”на р. Рудка Коломийського району.
– на р. Прут в с. Воскресинці Коломийського району.
– на р. Прут в с. Княждвір Коломийського району.
Також було проведено обкошування механізоване трактором на міжгосподарській мережі “Рудка” на р. Рудка Коломийського району.
Інженерно-технічні працівники виконали маркування трубчатого переїзду на р. Бовгер в с. М. Кам’янка, автодорожного залізобетонного свайного моста на р. Косачівка в с. М. Кам’янка, гідротехнічних споруд на міжгосподарській мережі «Коломийка» на К-I в с. Сопів Коломийського району.
Працівниками дільниці також було упорядковано місця відбору проб води для лабораторних досліджень на р. Турка в с. Турка та на р. Чорнява в с. Хом’яківка Коломийського району.
На території фермерського господароства “Екко Беррі” в c. Тишківці Городенківського району працівники дільниці виконували роботи з надання послуг екскаватором Hyundai R170 та КАМАЗ 5511.