Упродовж жовтня працівниками дільниць Дністровського БУВР були виконані ремонтно-доглядові роботи на гідротехнічних спорудах Прикарпаття, зокрема:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Лисецькі водогосподарники провели
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Бистриця Надвірнянська в с. Грабовець, р.Дністер в с.Побережжя та в с. Стриганці Івано-Франківського району, на меліоративних каналах та водоприймачах МОС «Богородчанська», «Ворона»,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
відремонтували гідротехнічні споруди на дамбі р.Бистриця Надвірнянська в с.Грабовець Івано-Франківського району,
здійснили ремонт водовипуску на р.Дністер в с. Стриганці Івано-Франківського району,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
упорядкували території;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Коломийські водогосподарники проводили
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбах р. Прут в с.Воскресинці та в с. Княждвір Коломийського району, на меліоративних каналах на МОС «Ворона», «Коломийка», «Фатовець» та водоприймачах р.Бовгер, Коломийка, Косачівка, Росохач Коломийського району,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
здійснили ремонт гідротехнічних споруд на р.Прут в селах Воскресинці та Княждвір Коломийського району,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
маркування гіротехнічних споруд,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
ремонт техніки;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Заболотівські водогосподарники провели
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Прут в с.Завалля, р.Рибниця в с.Рудники, р.Черемош в селах Княже, Тучани та Залуччя Коломийського району, р.Чорний Черемош в с.Устеріки Верховинського району, на меліоративних каналах та водоприймачах МОС “Снятинська” в с. Джурів Коломийського району,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
заготовку дров для опалення адміністративного приміщення дільниці;
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Галицькі водогосподарники організували
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
вирубку та зрізування дерево-чагарникової рослинності на дамбах р.Дністер в с. Дубівці, р.Лімниця в селах Мединя та Темерівці, на водоприймачах МОС «Придністровська», «Гнила Липа» Івано-Франківського району та МОС «Копанки» Калуського району,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
замінили обладнання на автоматизованих гідрологічних постах на р.Дністер в с. Журавно Львівської області та р.Дністер в м. Самбір Львівської області,
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
заготовили дрова для опалення адмінкорпусу та виробничих приміщень дільниці.