Міжнародний басейновий конкурс “Барви Дністра” у 2020 році проходив під гаслом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!».
Загалом у 2020 році від України в конкурсі взяли участь 162 учасники. Призерами в представлених номінаціях стали 26 конкурсантів.
Зокрема, диплом та пам’ятний подарунок за зайняте I місце (вікова категорія: від 22 років) в номінації «Фоторобота: пейзаж» отримав Габур Євген (м.Івано-Франківськ), за світлину «Електрика сонця».
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176287911_2933282156892316_8420347050496863137_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176314058_2933282116892320_3007341104021509732_n.jpg)
«Дякую всім за участь. Тішить, що наші діти і молодь переймаються проблемами збереження Дністра і власним прикладом, показують наскільки важливо зберегти водні ресурси для майбутніх поколінь. На жаль цього року нам не вдалося зібратися всім разом і урочисто нагородити переможців, втім головне, щоб ми всі були здорові», – сказав під час нагородження начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176558812_2933282206892311_4295647488733828269_n.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176284786_2933282233558975_3815407513098155535_n.jpg)
Також пам’ятні подарунки отримали члени конкурсної комісії.
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_0818-002.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_0823-002.jpg)
![](http://vodaif.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/176525242_2933282186892313_6913874224060773622_n-1.jpg)
Як і будь-який інший захід, конкурс «Барви Дністра» не відбувся б без підтримки партнерів. П’ять років поспіль Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» проходить за підтримки Державного агентства водних ресурсів України. А з 2020 року – за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Зокрема у 2020 році конкурс був реалізований за підтримки проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», а також за фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) через Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ.