Відбулося нагородження переможців 12 Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра»

Міжнародний басейновий конкурс “Барви Дністра” у 2020 році проходив під гаслом «Клімат змінюється – Дністер завжди з нами!».
Загалом у 2020 році від України в конкурсі взяли участь 162 учасники. Призерами в представлених номінаціях стали 26 конкурсантів.
Зокрема, диплом та пам’ятний подарунок за зайняте I місце (вікова категорія: від 22 років) в номінації «Фоторобота: пейзаж» отримав Габур Євген (м.Івано-Франківськ), за світлину «Електрика сонця».
«Дякую всім за участь. Тішить, що наші діти і молодь переймаються проблемами збереження Дністра і власним прикладом, показують наскільки важливо зберегти водні ресурси для майбутніх поколінь. На жаль цього року нам не вдалося зібратися всім разом і урочисто нагородити переможців, втім головне, щоб ми всі були здорові», – сказав під час нагородження начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.
Також пам’ятні подарунки отримали члени конкурсної комісії.
Як і будь-який інший захід, конкурс «Барви Дністра» не відбувся б без підтримки партнерів. П’ять років поспіль Міжнародний басейновий конкурс «Барви Дністра» проходить за підтримки Державного агентства водних ресурсів України. А з 2020 року – за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.
Зокрема у 2020 році конкурс був реалізований за підтримки проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», а також за фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) через Офіс Координатора економічної та екологічної діяльності ОБСЄ.