Відбулося ХХІІІ засідання Робочої Групи з питань планування прикордонних вод

Начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк взяв участь в онлайн-нараді українсько-польської Робочої групи з питань планування прикордонних вод та представив її учасникам інформацію щодо змін у нормативних документах в 2021-2022 роках у галузі водного господарства України.
Зазначена зустріч була проведена у рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Польща про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.
У ході зустрічі сторони обговорили напрямки роботи в галузі планування та управління водними ресурсами в Україні та Республіці Польща, зміни у нормативних документах у галузі водного господарства, результати економічного аналізу водокористування та ін.
Особливу увагу було приділено обговоренню питання щодо реалізації спільних міжнародних проєктів, що стосуються покращення екологічного стану прикордонних вод в рамках програм міжнародної технічної допомоги.
Крім того, було представлено інформацію щодо становлення екологічних цілей та винятків у рамках підготовки планів управління річковим басейном Вісли в обох країнах.