Відбулась українсько-нідерландська онлайн-зустріч для водних організацій

Нещодавно, 29 червня, фахівці Дністровського БУВР взяли участь у першій частині 2-денної віртуальної сесії, метою якої є відновлення водного сектору України у співпраці з нідерландськими партнерами.
Під час заходу провідний юрисконсульт Дністровського БУВР Діана Волосянко виступила з презентацією про особливості роботи управління.
Даний захід організовано платформою державно-приватного партнерства «Ukraine Water» (UWP3) на чолі з громадською організацією «Netherlands Water Partnership» (спеціалізуються на питаннях водного менеджменту та пошуку відповідних партнерів в бізнес секторі matchmaking для виконання/реалізації проєктів) в координації з Нідерландським агентством підприємств (RVO), завдяки ініціативі Міністерства закордонних справ Нідерландів, підтримці Посольства Нідерландів в Україні та Посольства України в Нідерландах.
Упродовж першого дня віртуальної сесії відбулись вступні дискусії з українськими муніципалітетами для отримання інформації щодо поточних потреб в експертизі водних ресурсів, обладнання, поточних інфраструктурних проєктах на основі унікальних ситуацій, що склалися в окремих муніципалітетах.
Друга частина заходу відбудеться 5 липня та буде направлена на дискусію нідерландських компаній і експертів кластеру UWP3Water, в розрізі деталізації їх досвіду, з пропозиціями ідей для українських муніципалітетів на основі потреб, озвучених регіональною владою 29 червня.