Увага! Затверджено зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування

Повідомляємо, що Наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020р. № 375, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.02.2021р. за № 202/35824 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України», затверджено зміни до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16 березня 2015 року № 78. (більш детально за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0202-21…)
Відповідно до Змін, подання водокористувачами звітів за 2021 рік буде здійснюватись в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг «Портал дія» або Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України за посиланням: https://e-services.davr.gov.ua/.
Також змінено критерії подачі звітності: у відповідності до пункту п.1.5 Порядку, а також ст.48 Водного кодексу України, звіти державного обліку водокористування надаються водокористувачами, які здійснюють діяльність, пов’язану із забором та/або використанням води, скиданням зворотних (стічних) вод та забруднюючих речовин в об’ємі від 5 м3 води на добу.